چرا شرکت ثبت کنیم ؟

هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تأسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می بایست حتما به اصول و قوانین مربوطه اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و غیره نام برد.شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین و پرطرفدارترین انواع ثبت شرکت در کشورمان هستند به نحوی که بیش از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.

مراحل ثبت شرکت:

انتخاب نام برای شرکت

در مرحله بعد می بایست یک نام برای شرکت خود انتخاب نمایید.نام باید حداقل از سه کلمه تشکیل و کلمات آن در لغتنامه دهخدا وجود داشته باشد. چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید با ما تماس بگیرید.

انتخاب نوع شرکت

از آنجا که ۹۰ درصد شرکت های ثبت شده از نوع شرکت سهامی خاص و شرکت مسئولیت محدود هستند انتخاب سختی پیش رو نخواهید داشت. در مقاله بعد با این شرکت ها بیشتر آشنا میشویم.

انواع شرکت:

شرکت سهامی خاص

نوعی شرکت سهامی است که سهام آن قابل دادوستد در بورس اوراق بهادار نیست ولی توسط مردم قابل معامله است. تمام سرمایه آن در موقع تاسیس بوسیله موسسین تامین میگردد.

شرکت های مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می باشند.

دپارتمان مشاوره ثبت سحاب اندیشه

دپارتمان مشاوره ثبت سحاب اندیشه

 آدرس : قم - خیابان انقلاب-ابتدای 45 متری عمار یاسر-پلاک13-طبقه فوقانی عکاسی سیما-واحد 4


    شماره تماس


      تلفن دفتر : 02537716717       اصلانی : 09902204228     پیام رسان : 09018121304


    ما را دنبال کنید


    2018 © تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت مهندسی سحاب اندیشه محفوظ می باشد.
    طراحی توسط ARKweb Design By